Nashville ile Los Angeles Arası Uçakla Kaç Saat Sürer, Mesafe Kaç Kilometre

Nashville ile Los Angeles arası mesafe 2859 kilometredir. Bu mesafe kuş uçusu tabir edilen Nashville ve Los Angeles merkezleri arasında coğrafi koordinatlar esas alınarak hesaplanan direkt uzaklık mesafesidir.
Nashville ile Los Angeles arası uçuş süresi 3 saat, 34 dakika sürer. Bu süre uçak ile direkt olarak aktarmasız ortalama uçuş süresidir. Hava şartlarındaki olumsuz koşullar bu uçuş süresini bir miktar artırabilir. Uçuşun gerçekleştiği uçak tipine göre de sürede kısmen artış veya azalış olabilmektedir.

Nashville ve Los Angeles arası uçuş güzergahı haritası

Nashville, Amerika Birleşik Devletleri ile Los Angeles, Amerika Birleşik Devletleri arası uçuş rotasını aşağıdaki haritadan inceleyebilir ve uçak ile direkt hava yolculuğu güzergahını inceleyebilirsiniz.

Uydu görünümleri için Uydu Haritası veya Karma Harita, Yol Sokak Haritası görünümü için Yol Haritası Tuşuna tıklayınız. Harita üzerindeki + ile haritada belirli bir nokta üzerinde yaklaşabilir, - ile uzaklaşabilirsiniz. Harita üzerindeki kırmızı çizgi ile direkt uçuş rotasını gösterilmektedir.